Inwestycja

Wileńska Park to osiedle nowoczesnych segmentów z działkami i garażami, które staną się Twoją oazą spokoju. Połączenie minimalistycznego designu z funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń oraz dużym metrażem od 188 do 208 m² powierzchni użytkowej zapewni Ci komfortowe warunki życia.

Własny ogródek stanie się centrum zabawy dla Twoich dzieci, podczas gdy Ty będziesz mógł się w nim relaksować z kawą i książką w ręku. Inwestycja położona jest w spokojnej okolicy domów jednorodzinnych.

Sprawdź ofertę

Poznaj zalety inwestycji

Inwestycja położona jest w spokojnej okolicy, gdzie dominuje niska zabudowa, a do tego jest świetnie skomunikowana z centrum miasta. W okolicy zlokalizowane są liczne szkoły i przedszkola. Dużym atutem inwestycji jest bliskość Galerii Echo, która daje swobodny dostęp do zaplecza handlowo-usługowego takiego jak: sklepy, kina i restauracje oraz doskonała komunikacja z centrum miasta.

Skontaktuj się z nami
Duży metraż wraz
z działką
Nowoczesna bryła budynku, co pozwala maksymalnie wykorzystać przestrzeń
Bogate zaplecze
handlowo-usługowe
Wentylacja z rekuperacją
w standardzie
Wysokie pomieszczenia
(3 i 4 m)
Dwustanowiskowy
garaż
Fotowoltaika w każdym segmencie
Instalacja klimatyzacji w cenie
Ogrzewanie podłogowe
na parterze i w łazienkach

Świetny rozkład, który stworzy Ci komfortowe warunki

Jednym z atutów inwestycji jest większa niż w przypadku konkurencji wysokość pomieszczeń - salon z aneksem ok. 4m i 3m piętra. Inwestycja wyróżnia się świetnym rozkładem, a każdy segment składa się z dwóch pięter.

Na parterze znajduje się salon z aneksem kuchennym, garaż, WC oraz pomieszczenie gospodarcze. Na pierwszym piętrze zlokalizowane są 2 lub 3 pokoje wraz z łazienką i pralnią. 2 piętro stanowią 2 pokoje, garderoba i łazienka. Dzięki funkcjonalnemu rozplanowaniu pomieszczeń zyskasz komfortową powierzchnię mieszkalną i przestrzeń do relaksu dla całej rodziny we własnym ogródku.

Dom szeregowy zapewni Ci większą prywatność i lepsze poczucie „bycia na swoim” od mieszkania w bloku. Wileńska Park znajduje się w dzielnicy, w której dominuje niska zabudowa.

Zadbaliśmy o detale, by zapewnić Ci komfort w każdym calu

Nowoczesna architektura segmentów i wykorzystanie najwyższej jakości materiałów zapewniają trwałość konstrukcji oraz ekologiczne rozwiązania. Każdy segment posiada wentylację z rekuperacją, co przekłada się na komfort świeżego powietrza i niższe rachunki za ogrzewanie. Budynki będą posiadać również panele fotowoltaiczne zamieszczone na dachu, a także instalację klimatyzacji w cenie segmentu. Okna to stolarka aluminiowa w kolorze grafitowym, gwarantująca szczelność i ciepło. Ogrzewanie gazowe i własny kocioł kondensacyjny zapewniają najwyższy komfort cieplny i niezależność. W budynkach zostanie zamontowane ogrzewanie podłogowe na parterze i w łazienkach na piętrach. Dodatkowo w łazienkach znajdą się grzejniki drabinkowe, a w pozostałych pomieszczeniach grzejniki panelowe z termoregulatorami.

Mamy świadomość, jak ważne jest dla Ciebie bezpieczeństwo, dlatego każdy segment będzie wygrodzony oraz wyposażony w bramę i furtkę. Do zwiększenia bezpieczeństwa na osiedlu przyczyni się videodomofon, w który wyposażony będzie każdy segment. Dwustanowiskowy garaż zapewni Ci komfort użytkowania, a dwa miejsce postojowe przed budynkiem okażą się niezwykle pomocne podczas wizyty gości.

Spokojna okolica zapewniająca dostęp do terenów zielonych

ul. Wileńska 3, Kielce

sklepy
restauracje
szkoły
rozrywka
cross linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram